Motosikletler İçin Mobil Motor Yağı

MOTOSİKLETLER İÇİN MOBİL ÖNERİLERİ

Klasik motor yağları, normal veya zor çalışma ve hava şartlarında motoru korumaya ve ömrünün uzamasına katkı sağlamaya çalışan standart ürünlerdir. Sıcaklık, kir, aşınma gibi nedenlerle zarar görmeye yatkın olan araç motor parçalarının yüzeyini sararak performanslarını ve ömürlerini devam ettirmelerine yardımcı olur. Klasik madeni yağların yerini almaya başlayan yeni nesil sentetik motor yağları ise bu görevlerin üstüne motor performansını artırır, servis ve kullanım süresini uzatır. Petrolden elde edilen klasik motor yağlarının içerisinde kalan kalıntılar motorun kritik yerlerinin zamanla tıkanmasına, özellikle soğukta kalınlaşan kıvamı nedeniyle motorun geç tepki vermesine yol açar. GO Yakıt İstasyonlarında satışa sunulan Mobil 1 sentetik motor yağları ise özel hidrokarbon bazlı maddelerin moleküllerinin sentezlenmesiyle çok gelişmiş bir arıtım ve üretim aşamasından geçtikleri için daha saf ve kalitelidir. Yüksek koruma ve performans sunar. Motosikletler için üretilen Mobil 1 motor yağları düşük sıcaklıkta hızla pompalanabilme, yüksek sıcaklıkta koruma ve motor aşınmasını önleme özelliklerine sahiptir. Yeni Mobil 1 ilk çalışma anında hızla harekete geçer, yakıt tasarrufu sağlar ve motorun aşınmasını engelleyerek ömrünü uzatır.

Mobil 1 Avantajları

  • Motosiklet tutkunları için özel sentetik baz yağlar üreten Mobil 1, yüksek hızda, sıcaklıkta ve zorlu hava şartlarında motordan tam performans alınmasına yardımcı olur.
  • Erken aşınma, tıkanma, kritik parçaların zarar görmesi gibi durumları önler. Motosikletler için üretilen Mobil 1 Racing 2T motor yağı, motosiklet ve kar motosikleti, scooter gibi iki zamanlı araçların yüksek performansla çalışmasında aktif rol oynar. GO ENO serisi yakıtlardan alınan verimi artırır.
  • Yakıta katıldığında çabuk karışması için önceden seyreltilen bu yağ, piston ve egzoz supabı alanlarında benzersiz motor temizliği ve yüksek sıcaklıklarda aşınmaya karşı mükemmel koruma sunar. Duman oluşumunu engellemeye yardımcı olmak için yüksek performanslı sentetik baz yağlar ile gelişmiş katık teknolojisini birleştirir.
  • Motosikletler için özel olarak üretilen Mobil 1 Racing 4T 10w 40 ve Mobil 1 Racing 4T 15W-50, gelişmiş dört zamanlı motor yağlarıdır. Yüksek performanslı ve hızlı motosikletlerin gücünü artırmaya ve zorlu çalışma koşullarında motorun temiz kalmasına yardımcı olur.
  • Sentetik baz yağlar ile hassas bir şekilde dengelenmiş katık sistemini bir araya getirerek yüksek sıcaklıklarda aşınmaya ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar. Ayrıca sunduğu yüksek güç ile yarış parkurlarında karşılaşılan zorlu çalışma koşulları altında eşsiz performans için motorun en büyük yardımcısıdır.
  • Motorun aşınmasını engelleyerek ömrünü uzatan, performansını artıran, zorlu hava şartlarında ve parkurlarda güçlü olmasını sağlayan Mobil 1 yağlar, ilk çalışmadan yüksek hız ve sıcaklıklara kadar motorun etrafını sarar, kritik parçaların güvende kalmasına yardımcı olur.