Go yakıt bayimize özel

BAYİ DOSTU GO

GO dağıtım sisteminin, sektördeki diğer uygulamalardan çok farklı ve özgün bir yapısı var. Akaryakıt modelimizin temelinde bayilik var. Bayilerimiz ile birlikte var olup birlikte büyümeye gayret edeceğiz.

Bizim dağıtım sistemimiz bayi dostu “BAYİ DOSTU GO” olacak. Bu sistemde, perakende işini en iyi şekilde yapacağını düşündüğümüz ve inandığımız bayilerimizle birlikte yol alacağız.

Bayilerimizle “kazan kazan” ilkesine uygun olarak, adil bir ticari yaklaşım içinde çalışacak ve onlara işlerini geliştirme imkânları hazırlayacağız. İpragaz’ın tek çatı altında komple çözümler sunan bir enerji şirketi haline gelmesi ile birlikte bayilerimize farklı alanlarda iş fırsatları sunacağız.

Bayilerimiz İpragaz ailesinin faaliyet gösterdiği iş alanlarındaki müşteri portföyünden ve ticari bağlantılarından da faydalanma imkânını yakalayacaklar.

GO bayileri yönetimsel süreçlerde de söz sahibi olacaklar. GO yönetim ekibinin ve bayi temsilcilerinin birlikte yer alacağı “GO Bayi Konseyleri”nde, marka ile ilgili stratejik konularda fikirlerini paylaşacak, önerilerde bulunacak ve karar alma sürecinin parçası olacaklar.

GO, bayilerinin işletme giderlerinin kontrolü ve düşürülmesi için istasyon altyapısında ve ekipmanlarında enerji tasarruflu aydınlatma elemanları, su tasarruflu tuvaletler gibi gelişmiş mühendislik çözümleri kullanıyor.

GO, akaryakıt sektörünün saygın ve önde gelen tedarikçileri ile işbirliği yaparak istasyonlarında kaliteli ve yenilikçi ekipmanlar kullanacak ve teknik çözümleri hayata geçirecektir.

Müşteri beklentilerini aşarak karşılayabilmek amacı ile her seviyedeki istasyon çalışanları, GO tarafından düzenli bir eğitim programı dahilinde eğitilecek, kişisel gelişimleri desteklenecek ve teşvik programları ile motive edilecektir.

LPG sektörünün lider kuruluşu İpragaz’ın, yaygın tedarik imkanları, rekabet gücü ve yüksek marka imajı ile GO bayileri, bölgelerindeki otogaz pazarının liderliğini hedefleyecekler.

GO, bayilerinin istasyon gelirlerini artırmak hedefi ile yakıt dışı yeni gelir fırsatları hazırlayacaktır. Bunun için marketten oto yıkamaya, restorandan araç servis hizmetine, otogaz merkezlerinden finansal hizmetlere kadar istasyona trafik ve ilave gelir yaratacak iş alanları için iş birliği anlaşmaları yapacak ve bayileri ile birlikte çalışacaktır.

Her seviyedeki GO çalışanı ve yöneticisi, bayileri ile sahada kol kola çalışacak ve 7 gün 24 saat iletişim içinde olacaktır.