5 YILDIZLI GO HİZMETİ

SEÇG-K Politikası

Türkiye akaryakıt sektörünün genç ve yenilikçi markası GO, KalDer – 26. Kalite Kongresi’nde sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi. GO, Kalite Kongresi’nde “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasına layık görüldü. Çağdaş, yenilikçi yapısı, kalitesi ve Yeni Nesil Yakıt İstasyonları ile fark yaratan GO, “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasını henüz 4’üncü yılında almaya hak kazandı. GO sertifikayla birlikte , Türkiye akaryakıt sektöründe bu önemli belgeye ulaşan en genç marka olarak bir ilke daha imza attı.

SAĞLIK, EMNİYET, ÇEVRE, GÜVENLİK VE KALİTE POLİTİKAMIZ

GO, SEÇG-K politikası çerçevesinde; müşterilerine kesintisiz ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemiştir. Ürün ve hizmetin sunumunda yürürlükteki yasalara uygun hareket ederek, sürekli gelişim ve yenilikçi anlayış ile uluslararası alanda tüm gelişmeleri yakından takip edip ülkemiz koşullarına en uygun olanları benimser.

Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, insanlara zarar vermemek, doğal kaynakları verimli kullanmak, bu amaçlara uygun hizmet, ürün ve enerji kaynakları geliştirmek, performansımızı görünür kılmak, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli yasal tedbirleri almak önceliklerimizdir.

GO, müşteri memnuniyetine ulaşan yolun, çalışan memnuniyetinden geçtiğinin bilinciyle, çalışanlarının eğitimi, kariyeri ve kişisel gelişimlerine öncelik tanır. Müşteri memnuniyeti açısından standartların da üzerinde hedeflere yönelir. Müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan bir hizmet kalitesi için, kendimizi devamlı yenileyerek kalitemizi sürekli arttırmak, kaynaklarımızı yerinde kullanarak, müşteri taleplerini tam zamanında, rekabet edici fiyatlarda karşılayan, ülkemizin en güvenilir enerji şirketi olmak ana amacımızdır.

GO, bu amaç doğrultusunda hizmet verdiği sektörde ahlaki ve insani değerlere saygılı olarak, sürekli iyileştirme ve yenilikçi yaklaşımları ile yükselen standartları göz önüne alarak ve yeni hedefler belirleyerek en emniyetli şekilde çıtayı yükseltmeye çalışır. Rekabetin haksız türünü bilmez, tanımaz, tanımak istemez.

Bu hedeflerini, sürekli ağırlaşan rekabet ortamında kalıcı olarak gerçekleştirebilmek için; tüm operasyonlarını emniyet ve güvenlikten, verimlilik ve kârlılıktan taviz vermeden yürütür.

Performansını yükseltmek için organizasyonun her aşamasında SEÇG-K yönetimini benimseyen ve bu yönetim sistemini kararlılıkla uygulayan müteahhit/iş ortakları ile çalışır ve bu konudaki gelişimlerini destekler.

GO, personel değerlendirme ve ödüllendirmelerinde SEÇG-K performansını göz önünde bulundurur, SEÇG-K bilincinin gelişmesi ve personel eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasına önem verir, tüm çalışanlarının bu amaçları benimseyeceği bir kültür yaratır.

Kalite Yönetim Sertifikamız

GO ISO 9001 Sertifikası

Çevre Yönetim Sertifikamız

GO ISO 14001 Sertifikası

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

GO TS ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi