Sıkça Sorulan Sorular


SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl GO CARD sahibi olabilirim?

GO'da her akıllı telefon bir GO CARD’a dönüşüyor. GO CARD'a sahip olmak için GO YAKIT uygulamasını telefonunuza indirip uygulama kaydolup hızlıca sanal bir GO CARD’a sahip olabilirsiniz. Mobil uygulama kullanmak istemeyenler müşterilerimiz en yakın GO istasyonumuzdan GSM ya da fiziki kart ile kaydolmak için yakıt satış görevlilerimizden yardım isteyerek Müşteri Sadakat Programı'na dahil olabilirler.

GO CARD ile GO istasyonlarında yaptığım akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde ne kadar puan kazanabilirim?

GO istasyonlarından satın aldığınız her 1 litre yakıt için aşağıdaki oranlarda puan kazanabilirsiniz:

GO ENO 95 Oktan 1 Puan
GO ENO Diesel 1 Puan
GO Diesel 1 Puan
İpragaz Otogaz 1 Puan


Puan kazanmak için satın alma noktasında geçerli bir GO CARD ibraz edilmelidir. GO CARD olmadan puan kazanamazsınız.

GO CARD ile kazandığım puanlarımı nasıl kullanabilirim?

GO istasyonlarından, her 500 puan karşılığında 10 TL değerinde hediye akaryakıt ve otogaz alabilirsiniz.

GO CARD ile kazandığım puanlarım hesabımda ne kadar süre geçerli kalır?

GO CARD puanlarınız 2 yıl içerisinde kullanılmaması durumunda yıl sonunda geçerliliğini yitirecektir. Puan bilginizi size ulaştırabilmemiz için GO YAKIT mobil uygulamasından, https://online-islemler.goyakit.com.tr/giris-yap veya 4448646 Çağrı Merkezi üzerinden izinli pazarlama onayı verebilirsiniz.

GO CARD şifremi unuttum. Ne yapmam gerekiyor?

GO YAKIT mobil uygulamasından Puan Harca'ya tıklayarak 4 haneli Şifre’nize hızlıca ulaşabilir, 444 86 46 numaralı telefondan GO Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek yeni şifre alabilir ya da "SIFRE" yazıp 4686'ya sms atarak da yeni şifre alabilirsiniz.

Güncel GO CARD bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

Puan bakiyeniz, önceki günün gece yarısı itibarıyla güncellenmektedir. Bu durum herhangi bir günde kazandığınız puanların, o günün sonuna kadar işlem geçmişinizde görünmeyeceği anlamına gelir. Güncel GO CARD puan bakiyesini öğrenmek istediğiniz takdirde GO YAKIT mobil uygulamasından, web sitemizdeki Online İşlemler'den veya GO Müşteri Hizmetleri'nden (444 86 46 / 444 TO GO) öğrenebilirsiniz.

GO CARD bir kredi kartı mıdır?

GO CARD bir kredi kartı değildir. GO istasyonlarında yaptığınız akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde puan kazanmanızı sağlayan bir müşteri sadakat kartıdır.

GO CARD bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Kişisel verilerinizi güncellemek veya iletişim tercihlerinizi değiştirmek istediğiniz takdirde GO YAKIT mobil uygulamasından, web sitemizden Online İşlemler'e girebilir veya GO Müşteri Hizmetleri'ni (444 86 46 / 444 TO GO) arayabilirsiniz.

Kaybolmuş, çalınmış veya kırılmışsa GO CARD' ımı nasıl değiştiririm?

GO CARD' ınız kullanılamaz durumda veya kaybolmuş ise yeni bir GO CARD almanız ve GO Müşteri Hizmetleri'ni (444 86 46 / 444 TO GO) arayıp bilgilerinizi teyit ettirmeniz gerekmektedir. Bu işlem eski kartınızdaki puanlarınızın yeni kartınıza aktarılması için yeterlidir. Ayrıca web sitemizden Online İşlemler'e girerek de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Lütfen GO CARD hakkındaki öneri ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşınız. Tüm öneri ve şikâyetleriniz değerlendirilecektir.

GO CARD ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için web sitemizdeki İletişim/Bize Ulaşın ekranından veya GO Müşteri Hizmetleri Merkezi'nden bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Merkezi: 444 86 46 / 444 TO GO

Çalışma Saatleri
Genel Hizmet İçin: Pazartesi - Pazar 08:00 - 22:00
Acil Durumlar İçin: 7 gün / 24 saat