Puan Kazanın


PUAN KAZANIN

Nasıl Puan Kazanacaksınız?

1. GO yakıt istasyonlarından alacağınız müşteri kartınızı aktif hale getirmek için:

  • Yakıt Satış Görevlisi akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde GO CARD'ınızı pompaya okutacaktır.
  • Cep telefonu ve doğum tarihi bilginiz cihaza girildikten sonra telefonunuzda 1 sanal form smsi gelecektir. Formda yer alan müşteri sözleşmesi tamamlandıktan sonra yakıt alımlarınızda kazandığınız puanları kullanabilirsiniz.
  • Pompa aktivasyonu sonrası yapacağınız akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde puan kazanabilirsiniz, puan harcama için müşteri sözleşmesinin tamamlanması gerekmektedir.

2. GO YAKIT uygulamasına üye olan her müşterimizin bir sanal kartı olacaktır. İster pompada GSM numaranızı ister GO YAKIT mobil uygulamasından alacağınız 6 haneli kodu yakıt satış görevlisine söyleyerek yakıt alımlarınızda puan yada indirim kazanabilirsiniz.

 

* Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun 15.12.2010 tarih ve 2924/2 sayılı kararı gereği, 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren GO istasyonlarında yakıt alımlarından kazanılan puanlar, sadece GO istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Kaç Puan Kazanacaksınız?

GO yakıt istasyonlarından yapacağınız her 1 litre akaryakıt ve otogaz alışverişi karşılığında 1 puan kazanacaksınız.GO ENO 95 Oktan 1 Puan
GO ENO Diesel 1 Puan
GO Diesel 1 Puan
İpragaz Otogaz 1 Puan

*Değerler, litre başına puan şeklindedir.

Kazandığınız Puanları Nasıl Öğreneceksiniz?

GO CARD ile yaptığınız her akaryakıt ve otogaz alışverişi sonrasında POS üzerinden, o alışverişe ait kazandığınız puanla birlikte, birikmiş toplam puanınızı da gösteren bir bilgi fişi çıkacaktır.

Ayrıca toplam puanınızı GO YAKIT mobil uygulamasından ve/veya GO Müşteri Hizmetleri’ni (444 86 46 / 444 TO GO) arayarak da öğrenebilirsiniz.