LPG TESİSAT BAKIMI

LPG Tesisat Bakımı - GO Bakım Günleri

Yeni nesil akaryakıt istasyonu GO ile aracınızın bakımını yaptırmaya hazır mısınız? Kurulduğu günden bu yana Türkiye'de LPG pazarının lideri olan İpragaz'ın 50 yılı aşkın deneyimiyle oluşturduğu GO, sunduğu motor ve çevre dostu akaryakıtların yanı sıra sağladığı kolaylıklarla da kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Yenilikçi hizmet anlayışına sahip GO, çeşitli istasyonlarına düzenlediği gaz ayar günleriyle aracınızın hassas gaz ayarlarını yaparak motorun ömrünü uzatıyor, güvenli seyahat imkânı tanıyor.

Düzenlenen GO Bakım Günleri'nde hiçbir ücret ödemeden en kaliteli hizmetten faydalanmak için aracınızla GO istasyonlarına gelmeniz yeterli. LPG tesisat bakımı kapsamında;

  • Gaz sızdırmazlık kontrolü,
  • Hava filtresi kontrolü,
  • Egzoz değeri ölçümü ile gaz ayarı
  • Bakım planı süreç kontrolü yaptırarak motorun fazla yakıt tüketmesini önler, parçalarının kullanım ömrünü uzatırsınız.

Ayrıca çevre dostu hizmet anlayışına sahip GO İstasyonları'nda yaptıracağınız LPG tesisat bakımı ile havaya karışması muhtemel zararlı gazları ve partikülleri minimuma indirerek doğayı da korumuş olursunuz.