Binek Araçlar İçin Mobil Motor Yağı

BİNEK ARAÇLAR İÇİN MOBİL ÖNERİLERİ

Motor yağları, aracınızın uzun süreli kullanımlarda en yüksek performansı sağlaması, parçalarının aşınmaması ve zorlu hava şartlarına karşı dirençli olması için destek olan ürünlerdir. Geleneksel mineral motor yağları düşük sıcaklıklarda az akışkan ve kalın yapılarıyla motor parçalarının yüzeylerini yeterince saramadıkları için ilk çalışma aşınmalarını önlemekte yetersiz kalırlar. Yeni nesil GO Yakıt İstasyonlarında satışa sunulan Mobil 1 sentetik motor yağları ise özel hidrokarbonların sentezlenmesiyle üretilmiş olmaları nedeniyle moleküler yapıları en üst performansı sağlar, yüksek saflık ve kalite derecesi sunar. Bu özellikleriyle Mobil 1, düşük sıcaklıklarda motorun en üst gücüne kısa zamanda ulaşmasını sağlar, çalıştırıldığı ilk anda hemen dolaşıma girerek aşınmayı minimuma indirir, daha az yakıt tüketilmesine yardımcı olur ve çevre dostudur. Binek otomobiller için üretilen Mobil 1 sentetik motor yağları en yüksek performansa en az maliyetle ulaşmak için güvenilir bir yardımcıdır.

Mobil 1 Avantajları

  • Mobil 1 motor sentetik yağlarının binek otomobiller için üretilen serileri, GO ENO serisi yakıtlarla yapılan yüksek hızlarda mükemmel performans, daha az yakıt tüketimi ve uzun motor ömrü sunar.
  • Mobil 1 ESP 0W-40 otomobiller için özel olarak üretilmiştir. Üstün temizleme gücü ve aşınmaları engelleme, egzoz emisyon indirgeme sistemlerini koruma özellikleriyle motorun ömrünü uzatır.
  • Mobil 1 ESP Formula 5W-30 zorlu koşullarda motorun önemli parçalarını aşınmalardan, emisyon indirgeme sistemlerini tahribattan korur. Siyah çamur ve vernik oluşumunu engeller, kirleticileri bu parçalardan uzak tutar, soğuk havalarda hızla harekete geçer, ilk çalıştırma aşınmalarını önler ve yakıt tasarrufu sağlar.
  • Mobil 1 Fuel Economi 0W-30 diğer Mobil 1 serisi yağlar gibi, en soğuk ortamlardaki ilk çalıştırmalarda benzersiz koruma sunacak şekilde tasarlanmıştır ve daha fazla yakıt tasarrufu sağlar.
  • Mobil 1 Peak Life 5W-50 ekstra performans ve koruma ihtiyacı olan, çok kilometre yapmış ve performansı düşmüş motorlu ya da motor sporlarına uygun olarak modifiye edilmiş motorlu binek araçları için ideal yağdır. Oluşturduğu daha kalın ve koruyucu yağ filmi ile motor performansını bir süre daha devam ettirir, motor revizyonu süresini geciktirir. Güçlü katık sistemiyle tortu ve birikinti oluşumunu en aza indirger, anti-oksidanlar sayesinde yağ değişim süresini uzatır.
  • Mobil 1 10W-60 150.000 veya çok daha fazla kilometre yapmış, performansı düşmüş, yağ ve yakıt sarfiyatı artmış motorlu binek araçlarda performansı artırmak, aşınmaları aşağı çekmek, yağ kaçaklarını ve yağ yakmasını azaltmak için ideal yağdır. Daha kalın yapısı yanında ekstra aşınma önleyici, temizleyici ve conta besleyici katıklar içerir, motor aşınmasını ve revizyonunu geciktirir.
  • Binek araçlar için üretilen Mobil 1 motor yağları tüm ihtiyaçları karşılar, uzun süreli kullanım, yüksek performans ve güçlü motor sunar.