8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KAMPANYASI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sadece 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel tüm GO CARD sahibi kadınlar GO Yakıt akaryakıt istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 8 kat daha fazla puan kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen GO CARD sahibi kadınlar, 8 Mart günü GO istasyonlarında her bir litre GO ENO 95 Oktan, GO ENO 97 Oktan, GO ENO DIESEL, GO Diesel ve İpragaz Otogaz alışverişlerinde 16 puan kazanacaktır.

Sadece GO CARD sahibi kadınlar kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya süresince bir günde en fazla 3 adet hediye yakıt puan hakkı kullanılabilecektir. Tüm GO istasyonlarında geçerli olacak Kadınlar Günü kampanyası ile ilgili daha fazla bilgi için www.goyakit.com.tr adresini ziyaret ederek tüm akaryakıt kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir veya 444 86 46'yı arayabilirsiniz.

Bu kampanya GO CARD – İpra Enerji A.Ş. tarafından 08.03.2014 tarihinde tüm GO yakıt istasyonları için gerçekleştirilmektedir. İpra Enerji A.Ş. kampanyayı ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.