GO YAKIT'DAN ANINDA KAZANDIRAN FIRSAT!

GO Yakıt'dan Anında Kazandıran Fırsat!

GO YAKIT'DAN ANINDA KAZANDIRAN FIRSAT!

Şimdi GO Yakit uygulanmasını indirenlere anında 250 GO Card puanı hediye!

Eğer henüz GO CARD'ınız yok ise siz de hemen GO YAKIT mobil uygulamasını indirerek, sanal bir GO CARD'a sahip olabilirsiniz.

GO YAKIT APP - GOOGLE PLAY   GO YAKIT APP - APP STORE

Kampanya Koşulları
1. Bu kampanya İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 1 Ocak 2024- 31 Aralık 2024 tarihine kadar kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
2. Kampanyadan faydalanmak için GO YAKIT uygulamasını kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında indirmeniz ve uygulamaya üye olmanız yeterlidir.
3. GO YAKIT uygulamasını indiren ve üyelik işlemlerini tamamlayan müşteriler anında 5 TL değerinde 250 puan kazanacaktır.
4. 250 puan kazanımı her müşteri özelinde 1 kez uygulanacaktır
5. Kazandığınız puanları harcayabilmek için minimumda 500 puan kazanmış olmanız gerekmektedir. (10 TL)
6. Kazandığınız puanları harcamak için puan harcama şifrenizi Yakıt Satış Görevlisi’ne bildirmeniz gerekmektedir. Şifrenizi bilmiyorsanız, çağrı merkezi üzerinden (444 86 46) ya da GO Yakıt uygulaması üzerinden "puan harca" bölümünden şifrenizi öğrenebilirsiniz.
7. Kampanyadan kazanılan hediye GO CARD puanları, GO CARD'a dahil olan tüm GO istasyonlarında ve tüm yakıt türlerinde (GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz) kullanılabilecektir.
8. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
9. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
10. Kampanyadan yararlanmak ve yakıtınıza yakıt katmak için sizleri istasyonlarımıza bekliyoruz.