YENİ GO CARD'INIZ İLE İLK 3 DİLEĞİNİZ GERÇEKLEŞSİN

Yeni GO CARD'ınız İle İlk 3 Dileğiniz Gerçekleşsin GO CARD'ın avantajlı dünyasına ilk kez adım atacak olanlara özel kampanya! Yeni GO CARD'nız ile gerçekleştirdiğiniz ilk 3 akaryakıt ve otogaz alışverişinizde 3 kat puan kazanabilir, yakıtınıza yakıt katabilirsiniz.

Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO tüm GO CARD sahiplerine daha fazla hediye yakıt kazanmaya davet ediyor.

Kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarından temin edebileceğiniz yeni GO CARD'ınız, GSM numaranız ya da GO YAKIT Mobil uygulamasına üye olarak edineceğiniz sanal GO CARD’ınız ile yapacağınız ilk üç benzin, motorin veya otogaz alışverişinde tam 3 kat fazla puan kazanabilirsiniz. GO CARD ile gerçekleştirdiğiniz tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde biriken puanlarla deponuzu hediye yakıt ile doldurmaya devam edeceksiniz.

Kampanyadan yararlanmak ve yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO istasyonlarına bekliyoruz. Siz de GO’nun avantajlarla dolu dünyasına dahil olmak için hemen en yakın GO istasyonumuzu ziyaret edebilir ya da hemen GO YAKIT mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından 12.07.2023 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarında geçerlidir. Kampanya kapsamında, standart GO CARD kampanyasından faydalanan yeni GO CARD müşterileri, kartlarını pompada aktive ettirmelerini takip eden ilk 3 yakıt alımlarına 3 kat puan kazanacaktır. Bu kampanya, 1 litre yakıt alışverişinde 1 puan kazandıran standart GO CARD kampanyasından faydalanan kartlarda geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. 1 Ağustos 2014 tarihinden önce aktive edilmiş ve puan kazanmaya başlamış kartlar kampanyaya dâhil değildir. İpra Enerji A.Ş. kampanyayı ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.