YENİ YILA ÖZEL 5 KAT PUAN KAMPANYASI

Yeni Yıla Özel 5 Kat Puan Kampanyası Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, istasyonlarında sunduğu fırsatlara devam ediyor ve tüm GO CARD sahiplerine 2015 yılına girerken daha fazla hediye yakıt kazanmaya davet ediyor. Yeni yıl kat kat mutluluk getirsin diye, tüm GO CARD sahipleri 31 Aralık 2014 tarihinde litrede 5 kat puan kazanıyor, kazandığı puanlarlar alacağı hediye yakıt ile yakıtına yakıt katmaya devam ediyor.

Kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD' ınız ile 31 Aralık 2014 tarihinde yapacağınız akaryakıt veya otogaz alışverişinde tam 5 kat fazla puan kazanabilirsiniz. GO CARD ile gerçekleştirdiğiniz tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde biriken puanlarla deponuzu hediye yakıt ile doldurmaya devam edeceksiniz.

Güncel kampanyadan yararlanmak ve yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO istasyonlarına bekliyoruz. GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.