TURKCELL'LİLER SALLA KAZAN KAMPANYASI İLE GO'DA KAZANIYOR!

GO CARD'ınızın yıl dönümünde yakıt alın litrede 10 puan kazanma fırsatını kaçırmayın! TURKCELL'LİLER SALLA KAZAN KAMPANYASI İLE GO'DA KAZANIYOR!

Turkcell'liler Salla Kazan kampanyası ile 10 TL değerinde hediye yakıt kazanma fırsatına sahip oluyor, kazandıkları puanları akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanıyor.

KAMPANYA DETAYLARI

  • Turkcell Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan kampanyasına katılan müşteriler, GO'dan 10 TL değerinde yakıt puan hediyesi kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanan müşterilerin cep telefonlarına gönderilen kod ile kampanyaya katılım sağlanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında gönderilen kodlar tek kullanımlıktır.
  • Kampanya 1 Ocak 2019 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan 10 TL değerindeki hediye yakıt puanları kullanılmaması durumunda 31 Mayıs 2019 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için her müşterinin GO istasyonlarında tanımlı bir GO CARD'ı olması gerekmektedir. GO CARD'lar sizlere en yakın istasyonlarımızdan temin edilebilir.

A) Kampanya kapsamında kampanya kodu almış ancak henüz GO CARD sahibi olmayan müşterilerimiz sırasıyla şu adımları takip etmelidirler.

1. GO istasyonlarından GO CARD temin edilmesi ve formunun eksiksiz doldurularak yakıt satış görevlisine teslim edilmesi

2. GO CARD’ın pompa aktivasyonun sağlanması (cep telefonu ve doğum tarihi bilgisi yakıt satış görevlisine bildirerek sisteme girişinin sağlanması)

3. Turkcell’den sms ile gelen kodu GO CARD’a tanımlı cep telefonundan 4686’ya sms atılması (ÖRN. KATIL 783 ABC123D)

4. GO CARD tarafından gönderilen kampanya katılım onay sms’i müşteriye ulaştıktan sonra GO CARD ile yapılacak 50 TL ve üzeri ilk yakıt alışverişinde GO CARD içerisine 10 TL değerinde hediye yakıt puan otomatik yüklenecektir.

B) Kampanya kapsamında kampanya kodu almış ve GO CARD sahibi olan müşterilerimiz için sırasıyla şu adımları takip etmelidirler.

1. Turkcell’den sms ile gelen kodu GO CARD’a tanımlı cep telefonundan 4686’ya sms atılması (ÖRN. KATIL 783 ABC123D)

2. GO CARD tarafından gönderilen kampanya katılım onay sms’i müşteriye ulaştıktan sonra GO CARD ile yapılacak 50 TL ve üzeri ilk yakıt alışverişinde GO CARD içerisine 10 TL değerinde hediye yakıt puan otomatik yüklenecektir.

  • GO CARD’larda biriken puanları kullanabilmek 444 86 46 numaralı telefondan GO Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek bilgilerinizi güncelleyebilir ve kartınızdaki puanları kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRAGAZ A.Ş. - İPRA ENERJİ A.Ş. (GO) kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya anlaşmalı GO istasyonlarının bulunduğu illerde geçerlidir.