RAMAZAN'A ÖZEL GO CARD SAHİPLERİNE 2 KAT PUAN

Ramazan Kampanyası GO CARD sahiplerine Ramazan Ayı boyunca tüm GO istasyonlarından, 21.00 - 05.00 saatleri arasında yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 2 kat fazla puan hediye!

Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor ve tüm GO CARD sahiplerini Ramazan Ayı boyunca daha fazla hediye yakıt kazanmaya davet ediyor. Aracınızın performansını arttıran, motorunun ömrünü uzatan GO ENO serisi ve hem ekonomik hem de yüksek performanslı sürüş tecrübesi yaşatan İpragaz Otogaz'ı istasyonlarımızda bulabileceğiniz gibi aynı zamanda akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde daha fazla yakıt kazanmaya devam ediyorsunuz.

Ramazan Ayı süresince 21.00 - 05.00 saatleri arasında yakıt alışverişi yapan GO CARD sahipleri, normalden iki kat daha fazla puan kazanacak ve kazandıkları bu puanları daha sonraki akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde diledikleri gibi harcayabilecekler.

GO yakıt istasyonlarında yer alan GO CARD başvuru formunu doldurarak müşteri kartına sahip olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.