GO CARD İLE 3 KEZ 50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE 10 TL HEDİYE

GO CARD ile 3 kez 50 TL ve üzeri alışverişe 10 TL hediye Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, istasyonlarında sunduğu fırsatlara yenilerini eklemeye ve tüm GO CARD sahiplerine akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde daha fazla hediye yakıt kazandırmaya devam ediyor.

01 Şubat 2015 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında GO CARD sahipleri GO istasyonlarından yapacakları 3 adet 50 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 10 TL değerinde hediye yakıt kazanacaklardır.

Kampanyadan yararlanmak ve akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO akaryakıt istasyonlarına bekliyoruz.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
- Bu kampanya GO CARD – İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 1 Şubat 2015 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarında geçerlidir.
- Kampanya 1 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 3 defa 50 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerlidir.
- Aynı günde yapılan 50 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dâhilindedir. Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 10 TL hediye yakıt kazanabilir. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
- Kampanya süresince GO CARD sahipleri standart kampanyadan faydalanmaya devam edeceklerdir.
- Kampanya kapsamında 10 TL'lik hediye yakıt için gerekli puan bakiyesi 15 Mart 2015 – 25 Mart 2015 tarihleri arasında toplu olarak yüklenecektir.
- Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar ( ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
- 3 defa 50 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişinde 10 TL hediye yakıt kampanyası başka bir kampanya ile birleştirilemez. İpra Enerji A.Ş. kampanyayı ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.