GO CARD – RAMAZAN KAMPANYASI

Ramazan'da her gece 3 kat puan kampanyası RAMAZAN'DA HER GECE 3 KAT PUAN KAMPANYASI
GO CARD sahiplerine Ramazan Ayı boyunca GO istasyonlarından, 21.00 - 05.00 saatleri arasında yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 3 kat puan hediye!

Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor ve tüm GO CARD sahiplerini Ramazan Ayı boyunca daha fazla hediye yakıt kazanmaya davet ediyor. Aracınızın performansını arttıran, motorunun ömrünü uzatan GO ENO serisi ve hem ekonomik hem de yüksek performanslı sürüş tecrübesi yaşatan İpragaz Otogaz'ı istasyonlarımızda bulabileceğiniz gibi aynı zamanda akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde kazandığınız puanlar ile hediye yakıt almaya devam ediyorsunuz.

Ramazan Ayı süresince 21:00 – 05:00 saatleri arasında yakıt alışverişi yapan GO CARD sahipleri, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde litrede 6 puan kazanacak ve kazandıkları bu puanları daha sonraki yakıt alışverişlerinde diledikleri gibi harcayabilecekler.

GO yakıt istasyonlarında yer alan GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD’a sahip olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya 01.07.2016 tarihine kadar, kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerli olacaktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.