GO CARD - KAYSERİ PARK ALIŞVERİŞ KAMPANYASI

GO Card Kayseri Park Alışveriş Kayseri Park'ta alışveriş GO'dan hediye yakıt kazandırıyor! KAYSERİ PARK'TA ALIŞVERİŞ GO'DAN HEDİYE YAKIT KAZANDIRIYOR!

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan mağaza ve standlardan alışveriş yapanları güzel bir sürpriz bekliyor. Aynı gün içerisinde, tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 10 TL hediye yakıt yüklü GO CARD kazanma fırsatını elde ediyor. GO ve Kayseri Park işbirliğiyle sunulan kampanya, 20 Eylül- 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanya Koşulları:
1- Kampanya 20 Eylül - 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan mağaza ve standlardan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya ile belirtilen tarihler arasında aynı gün içinde ve tek seferde (tek fiş veya faturada) gerçek kişi ve bireysel olarak yapılan 100 TL ve üzeri alışveriş fiş/fatura ibrazı karşılığında 10 TL yüklü GO CARD hediye edilecektir.

2- Kampanya tarihleri arasında Kayseri ilinde bulunan Kayseri Park AVM içindeki tüm mağazalardan (Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan Banka ve PTT Şubesinden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, Migros marketten yapılan tütün ve tütün mamüllerine ait alışverişler ile Tobacco Shop mağazasından yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir) kampanya süresince aynı gün içinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak danışma noktasına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere GO CARD formlarındaki tüm zorunlu alanları doldurmaları ve imzalamaları şartıyla 10 TL yüklü GO CARD'lar teslim edilecektir. Mevcutta GO CARD'ı bulunan müşteriler danışma noktasında telefon numaralarını ve GO CARD numaralarını ileterek, mevcut GO CARD'larına puan yüklemesi gerçekleştirilecektir.

3-Kampanya kapsamında yüklenen puanların son kullanma tarihi 31 Aralık 2017'dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar silinecektir.

4-Şirket adına kesilen faturalar kampanya dışında tutulacaktır. Kampanya yalnızca gerçek kişileri kapsayacak ve tüzel kişilere yapılan alışverişler dahil edilemeyecektir.

5-Kampanya ile aynı karta günde en fazla bir, kampanya süresi boyunca da maksimum 3 kez hediye yüklenebilir. Alışveriş tutarı ne olursa olsun 100 TL üstü fatura/fiş ibrazı ile 1 adet 10 TL yüklü GO CARD kazanılabilir, kampanya süresince günde en fazla 500 adet kart hediye edilecektir.

6-Kampanya, 15.000 adet 10 TL değerinde GO CARD ile sınırlıdır. Hediye TL karşılığında verilen puanlar anlaşmalı Kayseri ilinde bulunan GO bayilerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecek olup, madeni yağ ve market alımlarında geçerli olmayacak ve nakde çevrilemeyecektir. Kampanya kapsamında puanların harcanabileceği istasyonlar Melikgazi Mah. Şehit Üsteğmen M. Şimşek Bul. No:94 Melikgazi/Kayseri ve Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. Zafer Cad. No:495 Merkez/Kayseri adreslerinde bulunan Emre Özer – İnci Petrol Go Yakıt İstasyonlarıdır.

7- Kayseri Park AVM mağaza ve standlarından belirtilen fiş/fatura tutarlarında alışveriş yapan müşteriler, Danışma noktası'na fatura/fişlerini ibraz eder ve GO CARD formunu eksiksiz doldurarak kampanyaya katılmaya hak kazanır.

8-Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi çalışanları ve mağaza çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar, katılmış olsalar bile hediyeleri verilmez.

9-Kayseri Park AVM yönetimi ve GO hediyede ve kampanya tarihinde değişiklik yapma ve kampanyayı tarihinden önce bitirme hakkını saklı tutar.

10-Asılları beyan edilmeyen fiş ya da faturalar ile irsaliye ve fotokopiler kampanyada geçerli değildir.

11-Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılacaktır. Kampanya kapsamında Kayseri Park AVM kampanya katılım koşulları ve GO CARD başvuru formu genel şartları geçerlidir.