GO CARD – İPRAGAZ ELEKTRİK KAMPANYASI

Aylık elektrik faturanızın net % 10'u kadar YAKIT HEDİYE!

GO Card İpragaz Elektrik Kampanyası 15 Temmuz - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında, aylık elektrik faturası ortalama 130 TL'nin üzerinde olan GO CARD sahipleri, İPRAGAZ ELEKTRİK'e geçiyor, sözleşme süreleri boyunca her ay elektrik faturası tutarlarının net % 10'u GO CARD'larına hediye puan olarak yükleniyor, kazanılan puanlar, hediye yakıta dönüşüyor.

15 Temmuz - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak olan yakıt kampanyasında, aylık ortalama elektrik faturası 130 TL ve üzeri olan GO CARD sahipleri sözleşme süreleri boyunca her ay elektrik faturalarının net %10'u kadar hediye yakıt kazanacaklardır. Kampanya kapsamında müşterilerimizin kazanacakları hediye yakıt, her ay GO CARD' larına puan olarak yüklenecektir.

Kampanya Koşulları

- Kampanya, aylık ortalama 130 TL ve üzeri elektrik fatura tutarı olan (yılda 4.000 kWh ve üstü elektrik tüketimi) "serbest tüketici" olma hakkını elde etmiş ve elektrik tarifesi mesken veya ticarethane olan GO CARD sahipleri için geçerlidir.

- Kampanyadan faydalanmak isteyen GO CARD sahipleri, GO istasyonlarında bulunan İpragaz A.Ş Elektrik Toptan Satış Sözleşmesi ve GO CARD Kampanya Protokolü'nde gerekli yerleri doldurup, elektrik faturası ve kimlik fotokopisi ile istasyon personeline teslim edeceklerdir.

- PMUM tarafından sözleşmesi onaylanan GO CARD sahipleri aylık elektrik fatura tutarları üzerinden net %10 indirim kazanacaktır. Ancak bu indirim faturalarına yansıtılmayıp, GO CARD' larına puan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek olan puanlar akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde hediye yakıt olarak kullanılabilecektir.

GO CARD - İPRAGAZ ELEKTRİK KAMPANYASINDA İPRAGAZ ELEKTRİK'E GEÇİŞ SÜRECİ NASIL İŞLER?

1.Adım: Kampanya Katılım - Elektrik Abonelik Başvurusu

GO istasyonlarından alabileceğiniz İPRAGAZ ELEKTRİK abonelik belgelerini imzalayıp, elektrik faturası ve kimlik fotokopinizle beraber GO istasyonlarında çalışan istasyon personeline teslim ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer şirket adına başvuru yapıyorsanız bu belgelere ek olarak vergi levhası, ticaret sicil belgesi ve imza sirküleri fotokopilerini de teslim etmeniz gerekmektedir.

2. Adım: Abonelik İşlemleri

Sözleşmeniz İpragaz'a ulaştığında, kontrolleri yapılarak telefonla sözlü onayınız alınır. Onayınız üzerine abonelik işlemleri İPRAGAZ ELEKTRİK tarafından yapılır. Abonelik başvuruları her ayın 5'ine kadar yapılmaktadır. Başvuru değerlendirme döneminde; eğer serbest tüketim limitini (aylık ortalama 130 TL ve üzeri elektrik faturası, 4.000 kWh/yıl) sağlıyorsanız, mevcut elektrik tedarik şirketine borcunuz bulunmuyor ve devam eden bir sözleşmeniz bulunmuyorsa, ilgili ayın 25'i itibarıyla abonelik başvurunuz onaylanır ve bir sonraki aydan itibaren İPRAGAZ ELEKTRİK'ten elektrik kullanımına başlayabilirsiniz.

KAMPANYADAN KİMLER FAYDALANABİLİR?

EPDK'nın güncel Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği'nde belirlenmiş, aşağıdaki koşulları taşıdıkları İPRAGAZ ELEKTRİK lehine onaylanmış olan Serbest Tüketiciler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

- Son 1 yılda kullanılan elektriğin 4000 kWh ve üstünde olması, yani elektrik faturasının aylık ortalama 130 TL ve üzeri olması

- Mevcut elektrik tedarik şirketine borcunun olmaması

- Devam eden sözleşmesinin olmaması

- Sayacın elektronik ve sayaç tebliğine uygun olması

KAMPANYA SÖZLEŞME SÜRESİ NE KADARDIR?

Kampanya kapsamında imzalanacak olan sözleşmenin süresi 24 aydır.

KAMPANYAYA NE ZAMANA KADAR KATILABİLİRİM?

Kampanyaya en son 31 Aralık 2015'e kadar İPRAGAZ ELEKTRİK Abonelik Belgeleri'ni imzalayan ve GO istasyonlarına teslim eden GO CARD sahipleri dâhil edilecektir.

**Kampanya, 15.07.2015 - 31.12.2015 tarihleri arasında kampanya şartları dahilinde İpragaz A.Ş. ile İPRAGAZ ELEKTRİK abonelik sözleşmesi imzalayan GO CARD sahipleri için geçerlidir. EPDK'nın 08.05.2014 tarihli 28994 sayılı Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği'nin 20. maddesinde belirlenmiş koşulları sağlayarak serbest tüketici niteliğini kazanmış olanların, ilgili kurumlarca İPRAGAZ ELEKTRİK portföyüne dahil edilmesine müteakip, aylık elektrik fatura tutarlarının net % 10'u GO CARD'a puan olarak yüklenecektir. Elektrik aboneliğinin sözleşme süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen sürede GO CARD'a yüklenen puan tutarları İPRAGAZ A.Ş. tarafından aboneye faturalandırılacaktır. Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRAGAZ A.Ş. - İPRA ENERJİ A.Ş. (GO) kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.