GO CARD – DIGITURK KAMPANYASI

GO CARD Sahipleri İçin Kaçırılmayacak Digiturk Aboneliği Fırsatı GO CARD Sahipleri İçin Kaçırılmayacak Digiturk Aboneliği Fırsatı
Eğer hala bir Digiturk aboneliğiniz yoksa, şimdi harekete geçmek için en doğru zaman! Digiturk üyeliği olmayan tüm GO CARD sahipleri için 1 yıllık Digiturk Giriş Paketi 264 TL yerine sadece 100 TL. Üstelik 1 ay Lig TV ve 3 ay Spor Ekstra paketi de hediye. Her yakıt alışverişinizde puan kazanmanızı ve kazandığınız puanları diğer alışverişlerinizde kullanmanızı sağlayan GO CARD'ı size en yakın GO istasyonundan temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayarak, avantajlı dünyasına dahil olabilirsiniz.

Başvuru için gerekenler:
Üyelik talebinde bulunmak için; GO CARD sahiplerine özel SMS ile gelen fırsat kodu ile beraber, Digiturk Müşteri Hizmetleri'nin (0212 473 73 73) aranması gerekmektedir.

GO CARD sahibi olup, fırsat kodunuzu öğrenmek için GO Müşteri Hizmetlerini (444 TO GO - 4448646 ) arayabilirsiniz.

Kampanya kuralları:
- Kampanya 30.04.2016'ya kadar, tüm aktif GO CARD sahipleri için sadece yeni Digiturk üyeliklerinde geçerlidir.

- Kampanya kapsamında tüm aktif GO CARD sahiplerine kampanya fırsat kodu gönderimi yapılacaktır. GO CARD sahipleri fırsat kodunu GO Müşteri Hizmetleri'nden de öğrenebileceklerdir. (444 TO GO - 4448646 )

- Üyelik talebinde bulunmak için; GO CARD sahiplerine özel SMS ile gelen fırsat kodu ile beraber, Digiturk Müşteri Hizmetleri'nin (0212 473 73 73) aranması gerekmektedir.

- Kampanya kart bazlıdır ve her GO CARD sahibi kampanyadan, yapacağı ilk işlemiyle bir kez yararlanabilecektir.

- Yayınlar Eutelsat ve Turksat uyduları üzerinden izlenir. 12 ay Giriş Paketi'nin ücreti kampanya kapsamında 100 TL'dir; peşin olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Diğer paketler liste fiyatları üzerinden satın alınabilir. Fenerbahçe – Galatasaray derbisini sadece üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir. Aktivasyon 30 TL'dir; 60'lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 50 TL olarak Digiturk yetkili servisine, 90'lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 60 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir.

- Kampanya kart bazlıdır ve her GO CARD sahibi kampanyadan, yapacağı ilk işlemiyle bir kez yararlanabilecektir.

- Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. DİGİTURK - İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.