GO CARD - RAMAZAN BAYRAMI KAMPANYASI

Giderken 2 Kat Dönerken 4 Kat Puan GO CARD - RAMAZAN BAYRAMI KAMPANYASI
Ramazan Bayramı boyunca GO istasyonlarına uğrayan herkes kazanmaya devam ediyor!

GO CARD sahipleri için bu yıl Ramazan Bayramı tatili her zamankinden kat kat daha avantajlı geçiyor.

Ramazan Bayramı boyunca GO CARD ile yapacağınız akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde 02-06 Temmuz 2016 tarihleri arasında 2 KAT, 06-10 Temmuz 2016 tarihleri arasında 4 KAT puan hediye!

Kampanyadan yararlanmak ve akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO akaryakıt istasyonlarına bekliyoruz.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
- Bu kampanya GO CARD – İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 02 Temmuz 2016 – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.

- Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

- İş bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İpra Enerji A.Ş. kampanyayı ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.