GO CARD - 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KAMPANYASI

GO CARD SAHİBİ KADIN MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL KAMPANYA! GO CARD SAHİBİ KADIN MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL KAMPANYA!
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel, tüm kadın GO CARD sahipleri, GO CARD ile yapacakları motorin ve benzin alışverişlerinde litrede 8 puan kazanıyorlar.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

- Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 8 Mart 2019 tarihinde kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.

- Kampanya GO CARD başvuru formunda yer alan cinsiyet alanı Kadın olarak işaretli müşterilerimizde geçerlidir. Eksik bilgilerinizi doldurmak ve kampanyadan faydalanabilmek için 444 86 46 (444 TO GO) numaralı çağrı merkezimiz ve/veya web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

- Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

- Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL ve GO ENO 95 ürünlerinde geçerlidir.

- GO CARD sahipleri günde en fazla 3 kez kampanyadan yararlanabilecektir.

- Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.