GO CARD İLE 4 KERE 50 TL VE ÜZERİ OTOGAZ ALIŞVERİŞİNE 10 TL OTOGAZ HEDİYE!

GO Card ile 4 kere 50 TL ve üzeri otogaz alışverişine 10 TL otogaz hediye GO kazandırmaya devam ediyor! GO CARD ile 4 kez yapacağınız 50 TL ve üzeri İpragaz otogaz alışverişlerinize 10 TL hediye otogaz kazanma fırsatı, GO istasyonlarında sizleri bekliyor.

15 Mart - 30 Nisan 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarından otogaz alışverişi yapan tüm GO CARD sahipleri dört kez 50 TL ve üzeri İpragaz otogaz alışverişlerinde 10 TL değerinde hediye otogaz kazanıyor.

GO Card Akaryakıt Kampanyasından yararlanmak ve yakıt alışverişlerinizde fazladan kazanç sağlamak için 15 Mart - 30 Nisan tarihleri arasında size en yakın GO istasyonlarına uğrayın, bu fırsattan yararlanın.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

- Bu kampanya 15 Mart 2015 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarında geçerlidir.

- 15 Mart 2015 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO akaryakıt istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, GO CARD ile 4 defa 50 TL ve üzeri otogaz alışverişinde kampanya geçerli olacaktır.

- Aynı günde GO CARD ile yapılan 50 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinin ilki kampanya dâhilindedir. Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 10 TL hediye yakıt kazanabilir. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

- Kampanya süresince GO CARD sahipleri standart kampanyadan faydalanmaya devam edeceklerdir. 10 TL'lik hediye yakıt için gerekli puan bakiyesi 1 Mayıs 2015 – 10 Mayıs 2015 tarihleri arasında toplu olarak yüklenecektir.

- Standart kampanyanın dışında bir kampanyadan, özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

- GO CARD ile 4 defa 50 TL ve üzeri otogaz alışverişinde 10 TL hediye otogaz kampanyası başka bir kampanya ile birleştirilemez. İpra Enerji A.Ş. kampanyayı ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.