GO CARD - TIP BAYRAMI KAMPANYASI

Sağlık Çalışanlarımıza Özel 4 Kat Puan! SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ÖZEL 4 KAT PUAN!

Covid-19 salgını ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde, hepimizin sağlığı için üstün performans ve yüksek özveri ile gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz.


GO ailesi olarak bizler de siz değerli sağlık çalışanlarımıza özel GO CARD'lı alışverişlerinizde, litrede 4 kat puan hediye ediyoruz!

Eğer hala bir GO CARD'ınız yoksa siz de hemen en yakın GO yakıt istasyonumuzdan GO CARD sahibi olabilir, GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
1. Kampanya dahilindeki müşteriler GO CARD ile yapacakları yakıt alışverişlerinde litrede 4 kat puan kazanacaktır.
2. Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 13 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
3. Kampanya GO CARD başvuru formunda yer alan meslek alanı doktor, diş teknisyeni, hemşire, diş hekimi, laborant, eczacı vb. gibi sağlık sektörüne dahil olan müşterilerimizde geçerlidir. Eksik bilgilerinizi doldurmak ve kampanyadan faydalanabilmek için GO YAKIT mobil uygulaması üzerinden, 444 86 46 (444 TO GO) numaralı çağrı merkezimiz veya web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
4. Kampanyadan faydalanacak her bir GO CARD müşterisi, kampanyadan 13 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında maksimumda 3 kez faydalanabilir.
5. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
6. Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz ürünlerinde geçerlidir.
7. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
8. Kampanyaya katılan istasyonlarımız için tıklayınız.