SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ÖZEL 4 KAT PUAN

Sağlık Çalışanlarımıza Özel 4 Kat Puan Hepimizin sağlığı için zor koşullarda gece gündüz fedakârca mücadele eden sağlık çalışanlarımıza tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz.

Bizde GO ailesi olarak size özel GO CARD’lı alışverişlerinizde 4 kat puan hediye ediyoruz.

Eğer GO CARD'ınız yoksa GO yakıt istasyonlarında yer alan başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir, hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
1. Kampanya dahilindeki müşteriler GO CARD ile yapacakları yakıt alışverişlerinde litrede 8 puan kazanacaktır.
2. Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
3. Kampanya GO CARD başvuru formunda yer alan meslek alanı doktor, diş teknisyeni, hemşire, diş hekimi, laborant, eczacı vb. Sağlık sektörüne dahil olan müşterilerimizde geçerlidir. Eksik bilgilerinizi doldurmak ve kampanyadan faydalanabilmek için 444 86 46 (444 TO GO) numaralı çağrı merkezimiz ve/veya web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden meslek bilginizi güncelleyebilirsiniz.
4. Kampanyadan her GO CARD müşterisi günde 1 kez faydalanabilecektir.
5. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
6. Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz ürünlerinde geçerlidir.
7. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.