GO CARD – KADINLAR GÜNÜ KAMPANYASI

Emekleriyle hayata değer katan kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutluyoruz! Emekleriyle hayata değer katan kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutluyoruz!

Emekçi Kadınlar Gününe özel 8 Mart 2021 tarihinde GO CARD sahibi kadın müşterilerimiz, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 4 kat fazla puan kazanıyor. Siz de kampanyaya katılan en yakın GO istasyonumuza gidin, GO CARD'ınızı kullanarak alışverişinizi yapın, dört kat fazla puan kazanın!

Eğer hala bir GO CARD'ınız yoksa sizde hemen en yakın GO yakıt istasyonumuzdan GO CARD sahibi olabilir, GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
1. Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 8 Mart 2021 saat 00:00 ile 23:59 arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
2. Kampanya GO CARD başvuru formunda yer alan cinsiyet alanı Kadın olarak işaretli müşterilerimizde geçerlidir. Eksik bilgilerinizi doldurmak ve kampanyadan faydalanabilmek için GO YAKIT mobil uygulaması üzerinden, 444 86 46 (444 TO GO) numaralı çağrı merkezimiz veya web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
3. Kampanyadan her kadın GO CARD müşterisi 3 kez faydalanabilecektir.
4. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
5. Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz ürünlerinde geçerlidir.
6. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Kampanyaya katılan istasyonlarımız için tıklayınız.