GO CARD SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

Kalplere giden yolda GO CARD'lılara 2 kat puan hediye! GO CARD SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

Kalplere giden yolda GO CARD'lılara 2 kat puan hediye!

14 Şubat'ta gün boyunca, tüm GO CARD sahipleri, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 2 kat fazla puan kazanıyor. Siz de 14 Şubat'ta kampanyaya katılan en yakın GO istasyonuna gidin, GO CARD'ınızı kullanarak alışverişinizi yapın, iki kat fazla puan kazanın!

Eğer GO CARD'ınız yoksa GO yakıt istasyonlarında yer alan başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir, hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:
1. Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 14 Şubat 2020 saat 00:00 ile 23:59 arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
2. Kampanyadan her GO CARD müşterisi 1 kez faydalanabilecektir.
3. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
4. Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz ürünlerinde geçerlidir.
5. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
6. Kampanyaya katılan istasyonlarımız için tıklayınız.