GO CARD – PRINS KAMPANYASI

Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara GO’dan Kaçırılmayacak Fırsat! Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara GO’dan Kaçırılmayacak Fırsat!

Benzinli aracınız var ise ve Prins marka otogaz dönüşüm kiti almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Aracınızın otogaz dönüşümünü sektörün lider markası Prins ile yapın, GO’dan tam 400 TL değerinde hediye yakıt puan kazanın!


Prins Otogaz Dönüşüm Kiti satın almak için Prins bayilerimizle iletişime geçin: https://www.prins.com.tr/prins-bayi-agi

Eğer henüz GO CARD'ınız yok ise siz de hemen GO YAKIT mobil uygulamasını indirerek, sanal bir GO CARD'a sahip olabilir, cep telefonu numaranız ya da GO YAKIT mobil uygulamasından alacağınız kod ile GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Detayları
- Kampanya 1 Mart 2023 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
- Kampanya Prins bayilerinden satın alınacak olan Silverline, VSI2, VSI-3 DI, Technomax, Ecomax otogaz dönüşüm kitlerinde geçerlidir.
- Kit alan müşterilerimiz ile 1 ay içerisinde iletişime geçilerek, GO Card & Prins kampanyasına dahil edilecektir.
- Kampanyaya dahil olan tüm Prins müşterilerimiz 400 TL değerinde 20.000 puan yüklü GO CARD hakkı elde edecek ve ayrıca GO CARD ile yapacakları ilk 5 otogaz alışverişlerinde 10 kat puan kazanacaklardır.
- Kazandığınız puanları harcamak için puan harcama şifrenizi Yakıt Satış Görevlisi’ne bildirmeniz gerekmektedir. Şifrenizi bilmiyorsanız, çağrı merkezi üzerinden (444 86 46) ya da GO Yakit App üzerinden "puan harca" bölümünden 4 haneli şifrenizi öğrenebilirsiniz.
- Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRAGAZ A.Ş.- İPRA ENERJİ A.Ş. (GO) kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kampanya GO istasyonlarının bulunduğu illerde geçerli olup, en yakın GO istasyonu için tıklayınız.