GO CARD – PRINS KAMPANYASI

Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat! Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat!

Benzinli aracınız var ise ve Prins marka otogaz dönüşüm kiti almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Otogaz dönüşüm sektörünün önde gelen markası Prins ile başlatmış olduğumuz iş birliği kapsamında, otogaz dönüşümlerini Prins marka kit ile yapan müşterilerimize 50 TL yüklü GO CARD hediye!

Kampanya Detayları
- Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
- Kampanya Prins bayilerinden satın alınacak olan Silverline, VSI2, VSI DI, DLM, Technomax, Ecomax otogaz dönüşüm kitlerinde geçerlidir.
- Kit alan müşterilerimizin adreslerine kargolanacak olan GO CARD'larda 50TL değerinde puan bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz GO CARD ile yapacakları ilk 5 otogaz alışverişlerinde 5 kat puan kazanacaklardır.
- Müşterilerimizin kartın içerisinde yüklü 50TL değerindeki hediye yakıtı harcayabilmesi için öncelikle kartı pompada tanımlamaları gerekmektedir. Pompa tanımlamasından sonra Çağrı Merkezi'ni (444 86 46) arayarak kart aktivasyonunu yapmaları gerekmektedir.
- Cep telefonuna gelen şifre ile müşterilerimiz 50 TL değerindeki hediye yakıt harcamasını yapabilecektir.
- Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRAGAZ A.Ş. - İPRA ENERJİ A.Ş. (GO) kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kampanya GO istasyonlarının bulunduğu illerde geçerli olup, en yakın GO istasyonu için tıklayınız.