GO CARD – PRINS KAMPANYASI

Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat! Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat!

Benzinli aracınız var ise ve Prins marka otogaz dönüşüm kiti almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Otogaz dönüşüm sektörünün önde gelen markası Prins ile başlatmış olduğumuz iş birliği kapsamında, otogaz dönüşümlerini Prins marka kit ile yapan müşterilerimize 50 TL yüklü GO CARD hediye!

Kampanya Detayları
- Kampanya 28 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir.
- Kampanya Prins bayilerinden satın alınacak olan Silverline, VSI2, VSI DI, DLM, Technomax, Ecomax otogaz dönüşüm kitlerinde geçerlidir.
- Kit alan müşterilerimiz ilgili ay içerisinde aranarak kampanyaya dahil edilecektir.
- Kampanyaya dahil olan tüm Prins müşterilerimiz 50TL değerinde puan yüklü GO CARD hakkı elde edecek ve ayrıca müşterilerimiz GO CARD ile yapacakları ilk 5 otogaz alışverişlerinde 5 kat puan kazanacaklardır.
- Müşterilerimizin kartın içerisinde yüklü 50TL değerindeki hediye yakıtı harcayabilmesi için GO YAKIT uygulamasını indirip üyelik sürecini tamamlaması yada cep telefonuna gönderilen üyelik linkine tıklayarak üyelik işlemini tamamlaması gerekmektedir.
- Müşterilerimiz GO YAKIT uygulamasındaki Puan Harca'dan alınabilecek 4 haneli şifre ile en yakın GO istasyondan 50 TL değerindeki hediye yakıt harcamasını yapabilecektir.
- Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRAGAZ A.Ş. - İPRA ENERJİ A.Ş. (GO) kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kampanya GO istasyonlarının bulunduğu illerde geçerli olup, en yakın GO istasyonu için tıklayınız.