GO CARD – PRINS KAMPANYASI

Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat! Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat!

Benzinli aracınız var ise ve Prins marka otogaz dönüşüm kiti almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Otogaz dönüşüm sektörünün önde gelen markası Prins ile başlatmış olduğumuz iş birliği kapsamında, otogaz dönüşümlerini Prins marka kit ile yapan müşterilerimize 50 TL yüklü GO CARD hediye!

50 TL yüklü GO CARD'larda bulunan puanı kullanmak için: PRINS yazıp boşluk bırakarak GO CARD numarasının (ÖRNEK: PRINS 6371530100008646) 4686'ya SMS olarak göndermesi gerekmektedir. Cep telefonuna gelen şifre ile müşteri 50 TL değerindeki hediye yakıt harcamasını yapabilecektir.

Kampanya Detayları
- Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

- Kampanya Prins bayilerinden satın alınacak olan Silverline, VSI2, VSI DI, DLM, Technomax, Ecomax otogaz dönüşüm kitlerinde geçerlidir.

- Kit alan müşterilerimizin adreslerine kargolanacak olan GO CARD’larda 50 TL değerinde puan bulunmaktadır. Müşterilerin 50TL değerinde hediye yakıt alabilmesi için PRINS ve kart numarasının 16 hanesini yazıp (ÖRNEK: PRINS 6371530100008646) 4686'ya SMS olarak göndermesi gerekmektedir. Cep telefonuna gelen şifre ile müşteri 50 TL değerindeki hediye yakıt harcamasını yapabilecektir.

- Prins kit satın alan müşterilerimiz ilk 5 otogaz alışverişinde 5 kat puan kazanacaklardır.

- Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRAGAZ A.Ş. - İPRA ENERJİ A.Ş. (GO) kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

- Kampanya GO istasyonlarının bulunduğu illerde geçerli olup, en yakın GO istasyonu için tıklayınız.