GO CARD ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAMPANYASI

Yolumuza ışık tutan öğretmenlerimize özel 4 kat puan hediye! GO CARD ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAMPANYASI

Yolumuza ışık tutan öğretmenlerimize 24-30 Kasım 2020 tarihleri arasında GO CARD ile yapacakları tüm yakıt alışverilerinde 4 kat puan hediye ediyoruz.

Eğer GO CARD'ınız yoksa hemen GO yakıt istasyonlarından ücretsiz şekilde GO CARD sahibi olabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
1. Kampanya dahilindeki müşteriler GO CARD ile yapacakları yakıt alışverişlerinde litrede 8 puan kazanacaktır.
2. Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 24 Kasım ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
3. Kampanya GO CARD başvuru formunda yer alan meslek alanı öğretmen, akademisyen, öğretim görevlisi, eğitmen vb. olan müşterilerimizde geçerlidir. Eksik bilgilerinizi doldurmak ve kampanyadan faydalanabilmek için 444 86 46 (444 TO GO) numaralı çağrı merkezimiz ve/veya web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden meslek bilginizi güncelleyebilirsiniz.
4. Kampanyaya dahil olan her GO CARD müşterisi kampanyadan günde 1 kez faydalanabilecektir.
5. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
6. Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz ürünlerinde geçerlidir.
7. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
8. Kampanyadan 3 kere faydalanabilir. Günlük kullanım adedi 1'dir.