KADINLAR GÜNÜ KAMPANYASI

Emekçi Kadınlar Gününe özel 6 - 7 - 8  Mart 2020 tarihlerinde GO CARD sahibi kadın müşterilerimiz, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 4 kat fazla puan kazanıyor. KADINLAR GÜNÜ KAMPANYASI

Hayatın Güç Kaynağı Kadınlarımızın Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Emekçi Kadınlar Gününe özel 6 - 7 - 8 Mart 2020 tarihlerinde GO CARD sahibi kadın müşterilerimiz, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 4 kat fazla puan kazanıyor. Siz de kampanyaya katılan en yakın GO istasyonuna gidin, GO CARD'ınızı kullanarak alışverişinizi yapın, dört kat fazla puan kazanın!

Eğer GO CARD'ınız yoksa GO yakıt istasyonlarında yer alan başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir, hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:
1. Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 6-7-8 Mart 2020 saat 00:00 ile 23:59 arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
2. Kampanya GO CARD başvuru formunda yer alan cinsiyet alanı Kadın olarak işaretli müşterilerimizde geçerlidir. Eksik bilgilerinizi doldurmak ve kampanyadan faydalanabilmek için 444 86 46 (444 TO GO) numaralı çağrı merkezimiz ve/veya web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
3. Kampanyadan her GO CARD müşterisi 1 kez faydalanabilecektir.
4. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
5. Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz ürünlerinde geçerlidir.
6. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Kampanyaya katılan istasyonlarımız için tıklayınız.