GO CARD – DÜNYA LPG GÜNÜ KAMPANYASI

Temiz enerji otogaz aracınıza, litrede 7 puan GO CARD’ınıza! Temiz enerji otogaz aracınıza, litrede 7 puan GO CARD’ınıza!

Dünya LPG gününde tüm GO CARD’lı LPG müşterilerimiz kazanıyor. 7 Haziran Dünya LPG günü’nde İpragaz Otogaz alan GO CARD’lılara litrede 7 puan hediye!
Eğer GO CARD'ınız yoksa GO yakıt istasyonlarında yer alan başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir, hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilir ve GO CARD'ın avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Kampanya Detayları
- Kampanya dahilindeki müşteriler GO CARD ile yapacakları yakıt alışverişlerinde litrede 7 puan kazanacaktır.
- Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 7 Haziran 2020 saat 00:00 ile 23:59 arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
- Kampanyadan her GO CARD müşterisi 1 kez faydalanabilecektir.
- Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
- Kampanya sadece İpragaz Otogaz alışverişlerinde geçerlidir.
- Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kampanyaya katılan istasyonlarımız için tıklayınız.