Sizin Güvenliğiniz GO'nun Önceliği

22 Ocak 2015 Perşembe
Sizin Güvenliğiniz GO'nun Önceliği

Daha iyisini hak edenlerin yeni nesil yakıt istasyonu olmak amacıyla yola çıkan GO, İpragaz'ın engin tecrübe ve uzmanlığıyla müşterilerine en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermek için tasarlanmıştır.

Bir yakıt istasyonundan beklenecek en önemli özellik, üst düzey güvenlik önlemleridir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık günümüzde kişilerin inisiyatifinden çok, cihazların güvenirliğine ağırlık verildiği yakıt sektöründe, insan faktörü de göz önünde tutulmalı ve her iki etken de titiz bir kontrol aşamasından geçirilmelidir. Yolların en saygın yakıt istasyonu olma vizyonuna sahip olan GO, işte bu iki faktörü de dikkatle dengelemekte ve değerli müşterilerinin güvenliğini en üst seviyede korumaktadır.

Bayi Desteği

Yarım asrı aşan geçmişi ile birçok yeniliğe imza atmış olan İpragaz'ın yakıt sektöründeki ayrıcalıklı markası GO, insana, geleceğe, araca ve yasalara saygıyı bir felsefe haline getirmiştir. Bu amaçtan dolayı istasyonlarındaki güvenliği, önceliklendirmesinde birinci sıraya koymaktadır. Bayi Dostu ilkesi ile tüm bayilerine aynı eğitimi sağlayan ve istasyonlarındaki güvenliği en iyi derecede sağlamak için gerekli eğitimleri veren GO, gerçekleştirdiği denetim ve kontroller ile de sürekliliğini sağlamayı amaçlar.

İleri Teknoloji

Geleceği oluşturmak için yola çıkan GO, ileri teknolojiyi yakından takip eder ve istasyonlarındaki güvenliği de bu koşullar çerçevesinde düzenler. Araştırmacı ve yenilikçi yapısını her daim ortaya koymayı amaçlayan, insana saygıyı en önemli değer olarak kabul eden GO takımının ortak değerleri arasında bulunan ahlak, sorumluluk, adalet ve saygı gibi değerleri, güvenlik bilincini oluşturmaktaki en önemli etkenler arasındadır.

Yönetmeliklere Uygun

Bütün yakıt istasyonlarında yönetmeliklerce belirlenmiş olan sağlık, çevre ve güvenlik önlemlerini alan GO, her zaman standartların ötesini hedeflemektedir. Bütün tesisatların bakımını ve kontrollerini rutin olarak gerçekleştirirken, çalışanlarının gerekli eğitim sertifikalarına sahip olduğunu ve güvenlik için yapılan uygulamaların kusursuz işletildiğinden emin olmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Müşterilerinin güvenliği için en küçük iş güvenliği önlemlerini dahi değerlendirmekte ve önlemleri almaktadır.

Acil Durum Planları

Acil durumlar için dikkatle oluşturulmuş aksiyon planları bulunan GO, bütün bu bilgilerin çalışanları tarafından özümsendiğini ve gerekli durumlarda eksiksiz olarak yerine getirileceğini garanti altına almak için düzenli olarak çalışmalarını ve eğitimlerini sürdürmektedir. Her tip duruma karşılık uyarı ve önlem planlarını titizlikle oluşturmakta ve çalışma ofislerinden tanklara, elektrik sisteminden araç bekleme yerine kadar bütün alanlarda sağlık ve iş güvenliğini en üst seviyede tutmaktadır.

İlgili Yazılar