Banner

GO İSTASYON AÇILIŞLARI

GO İstasyon Açılışları

Saraçoğlu Petrol

Gururluyuz, Bugün, hayalimizin ilkinin gerçekleştiği gün.

Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, ilk adımını 16 Mayıs 2013'de Konya'da attı. İstasyonunun açılışı için düzenlenen törene, İpragaz CEO'su Selim Şiper, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay'la birlikte SHV Energy Başkanı Paul Zekhuis de katıldı. İlk bayi, Sayın İsmail Saraçoğlu, heyecanını ve mutluluğunu konuşmasında katılımcılarla paylaştı.

GO Bayileri

Yaşaroğlu Petrol 1 ve 2

İzmir'in Kınık ilçesinde, Bergama Yolu üzerinde yer alan GO istasyonu açılışı, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay ve GO bayisi Sayın Yaşar Özkan'ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Açılış törenine, bölge yetkilileri, yerel yöneticiler, sektör temsilcileri katılırken, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

GO Bayileri

Sarıbudak Petrol

Sarıbudak Petrol, Konya Ereğli'de 27.06.2013 tarihinde resmi açılış töreniyle faaliyetlerine başlamıştır. Mahmut, İmdat ve Vehbi Sarıbudak evsahipliğinde gerçekleştirilen törene yoğun ilgi gösterildi.

GO Bayileri

Bolpet Petrol

Bolpet Petrol, Bolu'da 08.07.2013 tarihinde resmi açılış töreniyle hizmete girmiştir. Metin Ülkü ve Ahmet Bahçalı ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene ilgi büyüktü.

GO Bayileri

Ceylan Petrol

Ceylan Petrol, Antalya, Elmalı'da Sayın Ekrem Ceyhan'ın ev sahipliğinde 28.08.2013 tarihinde resmi açılış töreniyle hizmete girmiştir.

GO Bayileri

Orinpet Petrol

Orinpet Petrol, Kocaeli, Darıca'da 19.09.2013 tarihinde resmi açılış töreniyle hizmete girmiştir. Nafiz ve Yunus Orman ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene ve istasyona yoğun ilgi gösterildi..

GO Bayileri

Aysu Tarım Petrol

Aysu Tarım Petrol, Şanlıurfa'da 03.10.2013 tarihinde resmi açılış töreniyle hizmete girmiştir. Ahmet Çetindağ ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene ve istasyona yoğun ilgi gösterildi.

GO Bayileri

Dumlupınar Petrol

Dumlupınar Petrol, Konya Seydişehir'de hizmete girmiştir. Mustafa Dumlupınar ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene ve istasyona yoğun ilgi gösterildi.

GO Bayileri

Gültekinler Petrol

Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde yer alan GO Gültekinler Petrol'ün açılışı Veysel Gültekinler 'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

GO Bayileri

Uralberk Petrol

Uralberk Petrol, Adana Ceyhan'da 20.11.2013 tarihinde resmi açılış töreniyle hizmete girmiştir. Ali Kemal Berçik' in ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene ve istasyona yoğun ilgi gösterildi.

GO Bayileri

Delen Petrol

Şanlıurfa Merkez'de yer alan GO Delen Petrol'ün açılışı Osman Delen'in ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.

GO Bayileri

Kuzey Petrol

Trabzon'daki ilk GO yakıt istasyonu, Arsin İlçesi'nde 4 Haziran günü düzenlenen törenle açıldı. GO Kuzey Petrol yetkilisi Cengiz Sabır'ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine, İpragaz ve GO yöneticileri, iş dünyası, bölge yetkilileri, yerel yöneticiler katılırken, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

GO Bayileri

Saadetler Petrol

Van'daki ilk GO yakıt istasyonu Saadetler Petrol, 9 Haziran günü düzenlenen törenle açıldı. Kemalettin Ekincialp'in ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine, İpragaz ve GO yöneticileri, bölge yetkilileri, yerel yöneticiler katılırken, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

GO Bayileri

Şirikçiler Petrol

Kahramanmaraş'taki ilk GO yakıt istasyonu Şirikçiler Petrol, 18 Haziran günü düzenlenen açılış töreni ile açıldı. Muhammet Şirikçi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen törene, İpragaz ve GO yöneticileri, iş dünyası, bölge yetkilileri, yerel yöneticiler katılırken, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

GO Bayileri

Kurtoğlu Petrol

Tekirdağ'daki ilk GO yakıt istasyonu, Kapaklı İlçesi'nde 23 Haziran günü düzenlenen törenle açıldı. GO Kurtoğlu Petrol yetkilisi Adnan Kurtoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine, İpragaz ve GO yöneticileri, sektör temsilcileri, bölge yetkilileri, yerel yöneticiler katılırken, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

GO Bayileri

Aslanlar Petrol

Ankara'daki ilk GO yakıt istasyonu Aslanlar Petrol, 26 Haziran günü düzenlenen törenle açıldı. GO bayisi Aslanlar Petrol yetkilileri Doğan Aslan, Hakan Aslan ve Serkan Aslan'ın ev sahipliğinde düzenlenen törene, SHV Enerji Yönetim Kurulu Üyesi, Orta ve Doğu Avrupa ve Asya Grup Başkanı ve İpragaz'ın CEO'su Selim Şiper, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay ile birlikte İpragaz ve GO yöneticileri katıldılar.

GO Bayileri

Kıraç Petrol

Malatya'daki ilk GO yakıt istasyonu, Yeşilyurt İlçesi'nde 23 Haziran günü hizmete girmiştir. GO Kıraç Petrol'ün açılışı Niyazi Kıraç ve İdris Kıraç'ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

GO Bayileri

Ok Petrol

Mersin Anamur'daki ilk GO yakıt istasyonu Ok Petrol, 6 Kasım 2014 tarihinde düzenlenen törenle açıldı. GO bayisi Ok Petrol'ün yetkilisi Okay Ok’un ev sahipliğinde düzenlenen törene, İpragaz ve GO yöneticileri, bölge yetkilileri, yerel yöneticiler katılırken, vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

GO Bayileri

Dardanos Petrol

Çanakkale
Kristina Bahçalı

GO Bayileri

Alt Petrol

Erzurum
Alaattin Tunç

GO Bayileri

Ruha Petrol

Şanlıurfa
Halil Tutay

GO Bayileri

Geray Petrol

Şanlıurfa
Fevzi Kolsuzoğlu

GO Bayileri

Abdullah Gürkanlı Petrol

Samsun
Abdullah Gürkanlı

GO Bayileri

Ayazoğlu Petrol

Samsun
Recep Ayazoğlu

GO Bayileri

Filitoğlu Petrol

Hatay - Dörtyol
Ekrem Filitoğlu

GO Bayileri

İRZ Petrol

Muğla - Ula
Osman İrez

GO Bayileri

BGB Petrol

İstanbul – Tuzla
Berkehan Bulgurcu

GO Bayileri

Remziye Yıldırım Petrol

Elazığ - Karakoçan
İbrahim Yıldırım