8 MART'A ÖZEL 8 KAT PUAN KAMPANYASI

8 MART'a ÖZEL 8 KAT PUAN KAMPANYASI 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel GO CARD sahibi tüm kadınlar GO istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 8 kat puan kazanıyorlar, kazandıkları puanları hediye yakıt olarak kullanıyorlar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen GO CARD sahibi kadınlar, 8 Mart günü yapacakları her bir litre GO ENO 95 Oktan, GO ENO ENO Diesel, GO Diesel ve İpragaz Otogaz alışverişlerinde 8 kat puan kazanacaktır.

Sadece GO CARD sahibi kadınlar kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak ve yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen tüm kadınları 8 Mart tarihinden önce GO istasyonlarına bekliyoruz. GO istasyonlarından temin edilebilen GO CARD Başvuru formunu doldurarak hemen GO CARD sahibi olabilir ve GO CARD Müşteri Sadakat Programı’na üye olan GO istasyonlarında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanya GO CARD – İpra Enerji A.Ş. tarafından 8 Mart 2015 tarihinde, kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarında geçerlidir. İpra Enerji A.Ş. kampanyayı ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.