GO CARD – İLK 5 ALIMINIZA 5 KAT PUAN KAMPANYASI

GO Yakıt'dan Kazandıran Fırsat! GO YAKIT'DAN KAZANDIRAN FIRSAT!

SADECE UYGULAMAYA ÖZEL İLK 5 ALIMINIZA 5 KAT PUAN KAZANMA FIRSATI İÇİN SİZ DE HEMEN GO YAKIT UYGULAMASINI İNDİRİN!

Tüm GO müşterileri artık birer GO CARD müşterisi! Siz de hemen GO YAKIT uygulamasını indirip GO CARD’a sahip olabilir ve uygulamaya özel ilk 5 alıma 5 kat puan kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

GO YAKIT APP - GOOGLE PLAY   GO YAKIT APP - APP STORE

Kampanya Koşulları
1. Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 30 Haziran 2022 tarihine kadar kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
2. Kampanya GO YAKIT mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katıl butonuna tıklayarak kampanyaya dahil olan tüm GO CARD müşterilerine özeldir. Müşteriler GO CARD ile yapacakları ilk 5 yakıt alışverişlerinde litrede 5 kat puan kazanacaktır.
3. Kampanyadan faydalanmak için en yakın GO istasyonunu ziyaret ederek yakıt satış görevlisine fiziki GO CARD’ınızı vermeniz, GSM numaranızı söylemeniz ya da mobil uygulamadan alacağınız puan kazanma şifresini söylemeniz yeterlidir.
4. Kampanyadan faydalanacak her bir GO CARD müşterisi, kampanyadan 22 Ekim 2021 ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında maksimumda 5 kez faydalanabilir.
5. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
6. Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL, GO ENO 95 ve İpragaz Otogaz ürünlerinde geçerlidir.
7. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
8. Kampanyaya katılan istasyonlarımız için tıklayınız.