GO CARD HIZLIAL.COM TOMTOM GO KAMPANYASI

GO CARD Hızlıal.com TomTom GO Kampanyası GO CARD sahiplerine özel fırsatlar sunmaya devam eden GO, 1 Şubat – 30 Nisan tarihleri arasında hızlıal.com'dan TomTom GO Navigasyon Cihazı alışverişlerinde 75 TL indirim fırsatı sunuyor.

Hızlıal.com ile ortak düzenlenen kampanyadan faydalanmak için GO CARD Sahibi olmanız yeterli! Kampanyadan faydalanmak için 16 haneli GO CARD kart numaranızı indirim kodu bölümüne yazın, GO CARD sahiplerine özel bu fırsattan anında yararlanın.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
- Akaryakıt kampanyası 1 Şubat 2015 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında Hızlıal.com’dan yapılacak işlemlerde geçerli olup, tüm GO CARD sahipleri için geçerlidir.
- Kampanya kapsamında Hızlıal.com'da satılan TOMTOM GO Navigasyon cihazı alışverişlerinde GO CARD sahipleri kart numaralarını indirim kodu olarak kullanarak 75 TL indirim kazanacaklardır.
- İndirim kodu sadece 400 TL ve üzeri TomTom GO Navigasyon cihazlarında geçerlidir.
- GO Card kampanyasından faydalanmak isteyen GO CARD sahipleri alışveriş öncesinde Hızlıal.com'a üye olarak hesabım alanından Puan Aktifleştirme Bölümü'ne 16 haneli GO CARD kart numarasını yazarak indirim kodunu aktif hale getirmelidir.
- Kampanya kart bazlıdır ve her GO CARD sahibi kampanyadan yapacağı ilk işlemiyle bir kez yararlanabilecektir. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
- Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TREND MAĞAZACILIK VE İNTERNET HİZMETLERİ KUY. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. - İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.