GO CARD - KURBAN BAYRAMI KAMPANYASI

Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat! Bayram boyunca GO'dan yakıtınıza yakıt katan, GO CARD sahiplerinin depolarına bayram ettiren kampanya!

10 -19 Eylül tarihleri arasında, tüm GO CARD sahipleri, GO CARD ile yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 3 KAT puan yani litrede 6 puan kazanıyor, kazandıkları puanları hediye yakıt olarak kullanabiliyorlar.

GO'nun sunduğu avantajlar ve bayram kampanyasından yararlanmak, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO yakıt istasyonlarına bekliyoruz.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
- Bu kampanya GO CARD - İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 10 Eylül 2016 - 19 Eylül 2016 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
- Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
- İş bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İpra Enerji A.Ş. kampanyayı ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.