GO CARD – YENİ YILA ÖZEL 7 KAT PUAN KAMPANYASI

GO CARD' tan yeni yıla özel 7 kat puan fırsatı! GO CARD'tan yeni yıla özel 7 kat puan fırsatı!
26 Aralık 2016 – 1 Ocak 2017 tarihleri arasında, her gün GO istasyonlarından yakıt alışverişi yapan ilk 2017 GO CARD sahibi 2017 yılına şanslı başlıyor, akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 7 kat puan kazanıyor.
Siz de bu tarihler arasında GO istasyonlarına uğrayın, 2017 yılına kazançlı başlama ve kazandığınız puanlarla yakıtınıza yakıt katma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayları
- Kampanya 26 Aralık 2016 tarihinden 1 Ocak 2017 saat 23:59'a kadar kampanyaya katılan istasyonlarda geçerlidir.
- Kampanya kapsamında her gün saat 00:00 dan itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan ilk 2017 GO CARD sahibi 7 kat puan kazanacaktır.
- Kampanya müşteri bazındadır, GO CARD sahipleri kampanya süresi boyunca kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
- Kampanya süresince GO CARD sahipleri standart kampanyadan faydalanmaya devam edecektir.
- Standart kampanya dışında bir kampanyadan, özel fırsatlardan ya da istasyona özel kampanyalardan faydalanan ticari kartlar ve özel kampanyalı kartlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
- Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
- İpra Enerji A.Ş. süresinden önce kampanyayı sonlandırma ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Bu kampanya 26 Aralık 2016 tarihinden 1 Ocak 2017 saat 23:59’a kadar geçerlidir. Söz konusu tarihler arasında her gün, kampanyaya katılan GO istasyonlarından akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan ilk 2017 GO CARD sahibi, 7 kat puan kazanacaktır. Kampanya tarihleri arasında her gün saat 00:00’dan itibaren yakıt alışverişi yapan ilk 2017 GO CARD sahibi, kampanyadan faydalanabilecektir. Kart sahiplerinin gün içerisinde birden fazla yakıt alımı yapması durumunda 7 kat puan kampanyası aynı gün içerisindeki ilk yakıt alımında geçerli olacaktır. Kampanya müşteri bazındadır, her GO CARD sahibi kampanya suresi boyunca kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir. Kampanya süresince GO CARD sahipleri standart kampanyadan faydalanmaya devam edecek olup, ilk 3 alıma 3 kat puan kampanyasından faydalanamayacaklardır. Standart kampanyanın dışında bir kampanyadan, özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan ticari kartlar ve özel kampanyalı kartlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Bu kampanya, standart kampanya haricinde başka kampanyalarla birleştirilemez. İpra Enerji A.Ş. süresinden önce kampanyayı sonlandırma ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.