GO CARD - RAMAZAN BAYRAMI KAMPANYASI

GO CARD sahipleri Ramazan Bayramı tatilinde benzin ve dizel alımlarında kat kat kazanmaya devam ediyor. BAYRAMDA BENZİN VE DİZEL 3 KAT PUANLA DAHA GÜZEL!

GO CARD sahipleri Ramazan Bayramı tatilinde benzin ve dizel alımlarında kat kat kazanmaya devam ediyor. 14- 17 Haziran 2018 tarihleri arasında GO CARD ile yapacağınız benzin ve dizel alışverişlerinizde 3 KAT puan hediye!

Kampanyadan yararlanmak ve yakıtınıza yakıt katmak için sizleri istasyonlarımıza bekliyoruz.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

- Bu kampanya İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 14 Haziran 2018 - 17 Haziran 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan GO istasyonlarında geçerlidir.
- Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar vb.) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
- Kampanya GO Diesel, GO ENO DIESEL ve GO ENO 95 ürünlerinde geçerlidir.
- GO CARD sahipleri günde en fazla 3 kez kampanyadan yararlanabilecektir.
- Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.